Osvětlení pro domácnost

LED osvětlení – obývací pokoje, kuchyně, chodby

Služba pro domácnosti

V případě Vašeho zájmu o kompletní výměnu osvětlení v domácnosti nabízíme zcela unikátní službu výměny osvětlení na míru zákazníkovi. Jelikož u LED osvětlení je někdy složité odhadnout jaký typ či zabarvení světla by Vám vyhovovalo, můžete případné požadavky konzultovat s naším týmem – info@altotec.cz a domluvit si můžete obměnu přímo u Vás doma.

Zkušenost a názor

Ve své domácnosti jsem se bránil používání úsporných žárovek, nepřipadali mi vzhledem k ceně a životnosti jako ideální řešení. Nyní jsem objevil ideální řešení náhrady klasických žárovek… LED osvětlení splňuje moje požadavky na kvalitní osvětlení s velice vysokou úsporou elektrické energie a s neuvěřitelnou životností…

Bráníte se ještě koupi úsporného osvětlení?
Přečtěte si VÝHODY LED osvětlení a změníte názor.

Proto pokud začínáme s úsporami energie v domácnosti, osvětlení by mělo být jedním z prvních kroků. Dnes již prakticky není důvod mít doma jedinou klasickou žárovku.

Pořizovací cena LED osvětlení je výrazně vyšší než u klasických žárovek. Návratnost investice je však tak rychlá, že díky životnosti tohoto LED osvětlení ( 50 000 hodin ) budete svítit následující roky takřka zadarmo.

LED osvětlení nevadí četnost zapnutí / vypnutí a vztahuje se na ně 2 roky záruka.

6613x

Doporučujeme:

TOP produktem se stala stmívatelná žárovka E27 5,8 W s vysokou kvalitou provedení a dlouhou životností.

TX5–8DLB_II-nahled

LED žárovka E27 stmívatelná

Klasická LED žárovka E27 5,8 W je svojí kvalitou oblíbenou alternativou 50 W žárovek.

TX5–8LB-nahled

LED žárovka E27 5,8 W